Osobista Stylistka Poznań

STYL zaczyna się w Twojej SZAFIE

Jesteś ciekawa jak wygląda ze mną przegląd szafy?

Na początku kiedy przychodzę – są nerwy. Zdenerwowanie minie jak tylko zaczniesz opowiadać o tym jak  się czujesz  w swoich ubraniach.

Jak nie możesz tego i tamtego kupić. Jak masz kłopot z dobieraniem kolorów. O dodatkach nie wspominając. Jak marzysz o gotowych zestawach. Nie masz o tym komu opowiedzieć, bo kto zrozumie gadanie o łaszkach.

Ja zrozumiem na 100%. Doświadczam, eksperymentuję, rozmawiam, piszę, czytam o tym co potrafią zdziałać – na okrągło!

Gdy stajesz przed szafą najważniejsza jest Twoja osobowość i sylwetka. Mając klucz do osobowości i sylwetki masz właściwy klucz do Twojej szafy.

Klucz, dzięki któremu Twoja Szafa pokazuje ubrania, których nie możesz się doczekać, by ubrać.

♥ Zaczniemy od kolorów. Przymierzymy wszystkie, absolutnie wszystkie kolorowe chusty i dużo będziemy się śmiać. Zwłaszcza, gdy natrafimy na kolor z którym masz skojarzenia. Chusty będą fruwać dookoła twarzy. Ustalimy, które kolory najładniej podkreślają Twoją twarz. Tak rozpromieniona będziesz gotowa na kolejny etap.

♥ Przymierzamy wszystkie rzeczy. Tak, absolutnie wszystkie, ze wszystkich dawno nie otwieranych zakamarków.
Połączymy je w zestawy i pstrykniemy zdjęcia komórką. Wiadomo – pamięć jest ulotna. Przy każdym zestawie strasznie dużo opowiadam: co, z czym, dlaczego tak, a nie inaczej.

♥ Opowiesz  dlaczego to i tamto uwielbiasz. Dlaczego nie nosisz ubrań, które dostałaś w prezencie. Dlaczego wydaje Ci się, że niektóre są krzykliwe, a w innych znowu czujesz się jak szara niewidoczna przez nikogo myszka.

Przydaje się duże lustro! Takie w którym będziesz mogła zobaczyć się w całości. Jakie buty i do czego założyć to dylemat, który rozwiążemy! (Jeśli nie masz dużego lustra będziemy kombinować.)

Czy dużo wyrzucimy?

Nigdy nie naciskam. Gdy da się przerobić – mówię co i jak, żebyś mogła zanieść ubranie do krawcowej.

♥ Gdy skończymy pstrykanie okazuje się, że w szafie niby nic, a wyszło nam 50 zestawów. Policz: 50 zestawów, a tydzień ma tylko siedem dni. Zestawów, które mają Twoją duszę. Mają styl – o to zadbam. W których czujesz się kobieco i wygodnie.
Jesteś gotowa na przyjmowanie komplementów? W czarowaniu jestem naprawdę niezła!

Skąd wiem? Bo słyszę od moich klientów:

„Wiesz, jutro koniecznie tak ubiorę się do pracy! Wiesz, aż nie mogę się doczekać randki! Pierwszy raz wiem, co mam zabrać na wakacje i wyglądać szałowo! Koniecznie w ten weekend muszę gdzieś wyjść ze znajomymi!”

Poza tym widzę! Błysk w Twoim oku. On nigdy nie kłamie.

Po aerobikowym przymierzaniu ubrań przyjdzie czas na wyciszenie. Podsumujemy co warto kupić, czy rzeczywiście coś trzeba dokupić. Niektóre klientki po przeglądzie szafy, przez kilka miesięcy nic nie kupują. Dopiero jak ubrania się zużyją umawiamy się na zakupy. W temacie stylu pokażę Tobie jakie z gwiazd możesz podglądać i jak dobierać przyjaciół. Tak, przyjaciół! Tych najważniejszych: dodatki i kolory.

Po czterech godzinach obydwie będziemy wykończone jak po pracy w kopalni. Dopijemy wodę lub kawę i umówimy się na kontakt mailowy.

Po co? Nie oszukujmy się: ubieranie to proces i trochę czasu musi upłynąć zanim nasz mózg pochłonie wszystkie informacje.

Będę Tobie towarzyszyć i pomagać. Jestem do dyspozycji! Nie zostawię Ciebie samej. Poza tym będę czekać na ulubione maile. Te o komplementach, które oczywiście zaczniesz dostawać!

Zadzwoń ! Moja pomoc kosztuje 400 zł, a spędzamy razem do 4 godzin.

Ela Darłowska

osobista stylistka Poznań

telefon +48  663 135 901

e-mail ela@stylishlook.pl

 

 

Opinie moich klientów

 

Jeden komentarz

  • Sylwia

    Polecam wszystkim przegląd szafy z Panią Elą. Dzięki niemu wiele się nauczyłam min. jaki mam typ sylwetki, jakie ubrania zostawić, wyrzucić, jak łączyć rzeczy w zestawy, jakie buty i dodatki wybierać i wiele innych cennych informacji). Teraz jest mi o wiele łatwiej podczas kolejnych zakupów. Tym razem trafionych 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.