* Personal Shopper / Osobisty Stylista – dodatkowe pytania

pytania

kim jest Osobista Stylistka / Personal Shopper ?

Osobista Stylistka to ta, która widzi nas w 3D. Sklepy często stosują potrójne lustra w przymierzalniach, ale to i tak nie pozwala nam zobaczyć siebie przestrzennie. Osobista Stylistka widzi nas obiektywnie i potrafi  naszym ubiorem skoncentrować uwagę na naszych zaletach.

Osobista Stylistka nie jest charakteryzatorem, nie ma zadania przebrać nas, zamienić nas w kogoś kim nie jesteśmy. Nie jest wróżką, która odmienia nas na jeden dzień.

Jest doradcą, który służy nam pomocą kiedy potrzebujemy pozytywnej zmiany w naszym życiu. Zmiany, którą możemy zapoczątkować zmianą naszego wizerunku.

co jest największą zaletą Osobistej Stylistki/  Personal Shoppera ?

OBIEKTYWIZM + WIEDZA! Często nasz wizerunek tworzymy w oparciu o nasze własne doświadczenia, obserwacje innych i wiedzę na temat nas samych. Mówi się, że nikt nie zna nas lepiej niż my sami, czasem zdarza się, że ktoś bliski. Czy jest to jednak prawda? Czy potrafimy być obiektywni? Czy nasi bliscy potrafią być obiektywni? A co jeżeli nie? Jeżeli nie chcą nam sprawić przykrości, albo chcieliby dopasować nas do obrazu, który tak naprawdę im odpowiada? A my sami, czy potrafimy spojrzeć na siebie NIE przez pryzmat naszych wad?

w czym Osobista Stylistka/Personal Shopper może mi pomóc?

Osobista Stylistka jest idealną osobą kiedy już proces zmian w naszym życiu rozpoczął się, ale czujemy, że potrzebujemy dopełnienia, postawienia kropki nad „i”.

Osobista Stylistka zawsze opiera się nie tylko na cechach naszej fizyczności, ale również na naszym charakterze, rodzaju zajęć z jakimi mamy do czynienia, cechach charakteru, na częściach naszej osobowości, które warto podkreślić, wzmocnić. Wszystko to z naszym wizerunkiem musi być całkowicie integralne.
Osobista Stylistka zdradzi nam praktyczną recepturę, dzięki której będziemy mogli sami w przyszłości robić udane zakupy czy zestawiać nasze ubrania i dodatki. Recepturę, dzięki której, będziemy mogli pokonać sprawnie stare nawyki. To duże wyzwanie, które wymaga od nas wiele pracy i konsekwencji, ale jak każde wyzwanie warte jest swojej ceny.

co otrzymujemy korzystając z pomocy Osobistej Stylistki/Personal Shoppera?

Większa pewność siebie!
Każdy z nas w życiu wie jakie znaczenie dla nas i innych ma to czy dobrze wyglądamy.

Znamy to uczucie kiedy się podobamy, kiedy nasza pewność siebie rośnie.  Kiedy nasze poczucie wartości jest wysokie, a nastawienie otoczenia do nas automatycznie się zmienia.

Zostajemy zauważeni, pozytywnie postrzegani, obdarzani zaufaniem.

Nasze relacje z otoczeniem są nagle łatwiejsze, jesteśmy bardziej otwarci, łatwiej nam do siebie kogoś zjednać, a może i przywiązać.
Często też, dzięki większej pewności siebie zaczynamy czuć się silniejsi czy też bardziej konkurencyjni dla innych. Łatwiej nam wówczas realizować własne cele zawodowe czy prywatne.
A co z mocą pierwszego wrażenia? Ile razy mieliśmy szansę zweryfikować nasze mylne pierwsze wrażenie?

Każdy z nas zawsze ocenia drugą osobę przy pierwszym kontakcie, często zdarza się, że przekreślamy drugą osobę tylko dlatego, że coś nam się nie spodobało w jej wyglądzie.

Jak sama nazwa mówi jest to „PIERWSZE wrażenie”, czasem nie da się go już powtórzyć. Jesteśmy jak wizytówka nie tylko naszej firmy, pracodawcy, ale i rodziny, funkcji społecznych jakie pełnimy. Tak naprawdę przekonanie, że powinniśmy być akceptowani tacy jacy jesteśmy jest utopią.

ZAPRASZAM!
Ela Darłowska  osobista stylistka , personal shopper  Poznań

Dodaj komentarz

osobista stylistka +48663135901 ela@stylishlook.pl