* Twoja SZAFA – dodatkowe PYTANIA

pytania

co  wchodzi w skład usługi Twoja SZAFA?

→ przegląd szafy ze stylistką i skomponowanie jej tak, aby rano nie padało pytanie: „w co ja mam się ubrać?”, a także by nie ubierać się codziennie TAK SAMO,

→ praktyczne wskazówki jak stworzyć swój STYL, jak podkreślić swoje atuty, jak robić wrażenie na pracodawcy, partnerze,

→ nauka o dobieraniu kolorów i wzorów ubrań i dodatków korzystnych dla Twojego typu urody,

→ nauka o fasonach ubrań korzystnych dla Twojej sylwetki,

Ile czasu zajmie pomoc stylisty przy Twojej SZAFIE?

Każda szafa jest inna, w każdej szafie dominują różne ubrania czy dodatki, ale z moich doświadczeń wynika, że najkorzystniej jest maksymalnie poświęcić jej do 4 godzin.

Czy podczas przeglądu SZAFY zdobędę wiedzę na temat mojej sylwetki i typu urody?

Tak i to w sposób praktyczny i naturalny. W oparciu o to co już posiadasz rozwieję Twoje wątpliwości.

Kolory to najtrudniejszy temat dla większości klientów. Klientki, które w przeszłości korzystały z wizażystki i dowiedziały się na podstawie chust kolorystycznych jakie kolory powinny nosić, często nie potrafią tej wiedzy przełożyć na swoje ubrania.

Ja pokazuję metodę jak bez względu na zmieniające się trendy w sposób naturalny odszukać kolory pasujące do osobowości klienta.

Dlatego bardzo dużo opowiadam o tym, dlaczego  jedne kolory lubisz, a inne nie. Dlaczego spodobała Ci się dana rzecz, ale nie do końca w niej się dobrze czujesz.  Jak za pomocą kolorów swojego ubrania działasz na innych. Wszystko po to, aby nie wystąpił u Ciebie efekt przebrania.

Czy jest sens korzystać z Mojej SZAFY, skoro NIC w niej nie ma i we wszystkim źle się czuję?

Jeśli masz dużo ubrań, a wydaje Ci się, że wszystko do niczego się nie nadaje to z pewnością TAK!

Jeśli masz bardzo mało rzeczy to lepszą opcją dla Ciebie będą  spotkanie ze mną w sklepie i zakupy.

Warto dowiedzieć się o sobie i swoich ubraniach tak dużo, aby przyszłe zakupy ograniczały się tylko do tego co rzeczywiście jest Ci potrzebne, albo robi na Tobie wrażenie.

Każdy z nas dopóki nie zacznie postrzegać własnej SZAFY z ubraniami jako spójnej układanki – uważa, że w szafie NIC nie ma. Segregacja, czy porządek według rodzajów często nam nie wystarcza. Z doświadczenia wiem, że także dużym problemem są kolory, czy wzory naszych ubrań i dodatków. Często wydaje nam się, że nie mamy własnego STYLU, albo że nie potrafimy go stworzyć. W Twojej SZAFIE jest najwięcej informacji o Tobie i o tym jaki STYL do Ciebie pasuje. NIE mam NIC w szafie – to tak naprawdę najczęściej brak pomysłu co zrobić z tym co już jest. Może należy coś przerobić, może dodać, może odjąć – jest wiele możliwości. A to czego rzeczywiście nie ma – można spisać i przy okazji kupić.

Co przygotować na przegląd Twojej Szafy?

 • przyda się duże lustro, takie w którym można zobaczyć całą sylwetkę;
 • warto uszykować kartony lub worki na segregację ubrań;
 • naładowany aparat fotograficzny lub komórkę, aby przy każdej stylizacji robić zdjęcia;
 • przydadzą się wszystkie buty, okrycia wierzchnie, szaliki, czapki, torebki, biżuteria – nawet te które nosisz w innych sezonach;
 • pozytywne nastawienie!

Co wchodzi w zakres usługi Twoja SZAFA?

 • zdobycie wiedzy na temat Twojej sylwetki i typu urody
 • zdobycie wiedzy praktycznej na temat ubrań
 • stworzenie ZESTAWÓW ułatwiających codzienne ubieranie
 • podpowiedzi w postaci zdjęć, opisów, wskazówek na temat Twoich ubrań – tak, aby także PO mojej wizycie łatwo korzystać ze zdobytej wiedzy
 • lista rzeczy brakujących do kupienia – dzięki temu co masz w szafie, będziemy wiedzieć czego jeszcze potrzebujesz. Dzięki temu na następnych zakupach nie kupisz kolejny raz takiej samej rzeczy jaką już masz.
 • no i to co najważniejsze: podpowiedzi na jakich ubraniach i dodatkach najlepiej koncentrować się w przyszłości!

Czy wiele z moich ubrań zostanie wyrzuconych?

Nic na siłę. Decyzję podejmuje zawsze klient. Z mojej strony padają sugestie i wskazówki, które ubrania i w jaki sposób przerobić u krawca. Jakie rzeczy można przekazać innym. Jakie schować na przyszłość – na czas kiedy będą znowu modne. Segregujemy także ubrania, które do niczego już się nie nadają. Dowiesz się dlaczego lepiej jest te ubrania wyrzucić. Przy okazji wyciągnięte wnioski ustrzegą Ciebie przed błędami na przyszłych zakupach.

ZAPRASZAM na przegląd szafy z osobistą stylistką!

Ela Darłowska

Poznań

Dodaj komentarz

osobista stylistka +48663135901 ela@stylishlook.pl